• Обновено
DIANSHANGKAITUOZHE Една Насока Хоризонтална Стрелка Макси Ѓердан Гроздобер Накит Колиер Femme Златна Боја Ѓердани & Приврзоци

DIANSHANGKAITUOZHE Една Насока Хоризонтална Стрелка Макси Ѓердан Гроздобер Накит Колиер Femme Златна Боја Ѓердани & Приврзоци

Rating 
DEN 77.00
DEN 96.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип Бакар Род Жени Ѓердан Тип Pendant Ѓердани Трендовски Стил Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на N006 Формашема Пердув Pendant Големина за : 2.7x0.5cm Функција декорација Компатибилност никој is_customized Да Должина 38+5cm Pendant хоризонтална стрелките на синџир од не ' рѓосувачки челик pendant метал бакар pendant шема на еден начин стрелка лице жени, девојки mens момчиња пакување ѓердан картичка opp вреќа боја на злато сребро злато се зголеми позлатен потекло Кина yiwu накит производител

Основни карактеристики

Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Пердув
Pendant Големина:
за
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N006
Пол:
Жените
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
Должина:
38+5cm
Pendant:
хоризонтална стрелката
синџир:
Нерѓосувачки Челик
pendant метал:
Бакар
pendant шема:
еден начин стрелката
лице:
жени, девојки, адвокатско, момчиња
Пакување:
ѓердан картичка, opp вреќа
боја:
злато, сребро, злато се зголеми позлатен
Потекло:
Кина, yiwu накит производител

Најдобри понуди