• Обновено
SN-085 Микс Црна Браун Agates Druzy Geode Парче Pendant Ѓердан Сребро или Злато Electroplated

SN-085 Микс Црна Браун Agates Druzy Geode Парче Pendant Ѓердан Сребро или Злато Electroplated

Rating 
DEN 1680.00

Залиха
Во магацинот.


Овие акции се фотографии, приврзоци се разликува малку во големината и бојата на кожата, бидејќи тие се природни знаменитости.некои се потемна боја,додека некои се полесни.ве молиме да се разбере ова.
Спецификација
Материјал : ахат &купер
Chian Должина : 18inch-30inch
Боја : како на сликата
Количина : 5pcs
Слика покажа дека е од злато позлатен,исто така avaible во сребрена позлатен,кога поставување на цел,изберете метал заврши сакате.
Shippment
1. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.).
4. Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба. И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации; ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Нормално разликите во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се врати на наплата е можно.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Основни карактеристики

Метална боја:
16inch златен ланец, 18inch златен ланец, 20inch златен ланец, 24inch златен ланец, 30inch златен ланец, 16inch сребро синџир, 18inch сребро синџир, 20inch сребро синџир, 24inch сребро синџир, 30inch сребро синџир
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
approx40mmx10mm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
MUDULLA
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18 inch-30inch
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
SN-085
Материјал:
Cooper&Aventurine
Метал Заврши:
сребро или злато позлатен
Pendant Големина:
околу 35mm - 40mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди