• Обновено
LZHLQ Ретро Врежан Multilayer Шупливи Ѓердани Шарени Монистра Приврзоци Ѓердан Метал Бренд Синџир Жените Етничка Накит Изјава

LZHLQ Ретро Врежан Multilayer Шупливи Ѓердани Шарени Монистра Приврзоци Ѓердан Метал Бренд Синџир Жените Етничка Накит Изјава

Rating 
DEN 176.64

Залиха
Во магацинот.


ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИ
S HAIRWEAR
Телото Накит Anklets ПРСТЕНИ
Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Род Жени Ѓердан Тип Pendant Ѓердани Гроздобер Стил Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на 16 KJ-T531 Формашема Геометриски Pendant Големина од 3,5*3 cm Функција никој Компатибилност никој Тежина 70g Продолжен синџир 5 cm Цел Обработка на Време Ќе пак добро и испрати рок од 48 часа Превозот Цел повеќе од 130$ бесплатен превозот од DHL Fedex Ние Прифати продажба на Мало трговија на Големо Dropshopping Прилагодено ОЕМ Пакување Хартија торба Боја Како на Сликата Покаже Моделот на Спојување лак + Акрилик монистра Материјал Цинк Легура+ Акрилик

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LZHLQ
Pendant Големина:
3.5*3 cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
16KJ-T531
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
70g
продолжен синџир:
5 cm
Процесирање на нарачката време:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
превозот:
Цел повеќе од 130$,бесплатен превозот од DHL,Fedex
Ние Прифаќаме:
Трговијата на мало,трговија на Големо,Dropshopping,Изменуваат,ОЕМ
Пакување:
хартиена кеса
Боја:
Како се покаже слика
Шема:
Спојување лак + Акрилик монистра
Материјал:
цинк легура+ акрилик

Најдобри понуди