• Обновено
година Злато Синџир Долго Бар Dreamcatcher Ѓердани За Жените, Едноставна Ѓердан Приврзоци Колиер Femme Colares mujer Bijoux Накит

година Злато Синџир Долго Бар Dreamcatcher Ѓердани За Жените, Едноставна Ѓердан Приврзоци Колиер Femme Colares mujer Bijoux Накит

Rating 
DEN 42.00
DEN 52.32
-20 %

Залиха
Во магацинот.


[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[custom]-[25759]
Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !
Цел
Цел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .
Цел >$150 ,Слободни EMS/UPS/FEDEX/DHL/ТНТ...
5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[25761]
1. Прашање : што е вашиот Minimun цел ?
Мин.нарачката е 8 обезбеди бесплатен превозот од кина пост на сите земја;
Откако ќе брод, да обезбеди следење на број ,ќе чини околу 15-35 дена за да стигне до вас.
Ако ви се купат помалку од 8 ние ќе ја додадете 1.49$ како превозот цена на вашата нарачка.
2. Прашање : како може да ви обезбеди мене експрес испорака?
Кога цел повеќе од 180 долари, ве молиме изберете "кина пост" бесплатен превозот прво, плаќаат директно.
Откако ќе се плати, ние ќе го промени за да испратите за вас од страна на FEDEX, UPS-от, DHL,или ЕМС,само да се земе 7-15 дена за да стигне до вас, откако ние брод.
3. Прашање : дали ќе се обезбеди намалувањето на превозот?
Ние обезбедуваме пад на превозот, може да се испрати на производи за вашите клиенти директно.
4.Прашање : дали треба да плаќаат дополнителен данок?
Ние ќе се прогласи парцела како подарок и многу мала вредност , така што нема потреба да се плаќа данок или само помал данок.
5. Прашање : Може да ви обезбеди повеќе попуст ?
Цената на нашата веб страница се финалната цена, повеќето од нив речиси најевтиниот на aliexpress.
Ве молиме да не?т прашајте нè за повеќе попуст, ќе нема одговор и не?т обезбедуваат екстра попуст.
6. Прашање : Дали сите тие се во акции, може да се плати?
Во нормални, сите наши производи се во парк, па можете да нарачате и да плаќаат директно.
Но некое време,ако можеме да се сретнеме со некој нема акции, ние ќе ве известиме пред ние брод, а потоа можете да направите промена или наплата.
7. Прашање : Што е обработка на време?
Откако ќе се плати, ние ќе започне на процесот на нарачка и да се обиде да испрати за вас во рок од 1-3 дена.
Некои големи цел може да ве чини некои повеќе денови, се надеваме на вашето разбирање!
8. Прашање : Ако на производи оштетени или пратката изгубени, она што можам да направам?
Не грижете се,ако постојат било кој квалитет на проблем или оштетени производи,или ако парцели изгубиле,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање на или препратете за вас.

Основни карактеристики

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Должина:
about 48cm
Број На Модел На:
сон catcher ѓердан
Pendant Големина:
за 0.5 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
RONGBIN
Времето на пазарот:
Пролет и Лето на 2016 година
Дали обичај:
обичниот накит acessorios
боја:
Злато
колиер boheme 2016 година:
бохемски накит
boho накит:
dreamcatcher ѓердан
нерѓосувачки челик ѓердан за жени:
гроздобер ѓердан pendant Жени
dreamcatcher ѓердан:
Tassel Ѓердани
Применливи објект:
И љубители на Сопруга и Девојка парична Казна накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Шупливи Ѓердан
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Метали Тип:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Функција:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба

Најдобри понуди