• Обновено
Шарени Керамички Монистра Pendant Долг Ѓердан За Жените, Етничките Стил Џемпер Долги Ѓердани Женски Модни Накит Божиќ Подарок

Шарени Керамички Монистра Pendant Долг Ѓердан За Жените, Етничките Стил Џемпер Долги Ѓердани Женски Модни Накит Божиќ Подарок

Rating 
DEN 133.00
DEN 204.96
-35 %

Залиха
Во магацинот.


0
Шарени Керамички Монистра Pendant Долг Ѓердан За Жените, Етничките Стил Џемпер Долги Ѓердани Женски Модни Накит Божиќ Подарок

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
HOBON023
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Бренд Име:
LINDAJOUX
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Керамички
Pendant Големина:
11x2CM
Стил:
Чешка
Должина:
67 CM

Најдобри понуди