• Обновено
MOSU 12/еез Аниме Hatsune Miku Сребро Метал Ѓердан музички забелешка Логото Pendant Cosplay Додатоци Накит може да се Откажат-превозот

MOSU 12/еез Аниме Hatsune Miku Сребро Метал Ѓердан музички забелешка Логото Pendant Cosplay Додатоци Накит може да се Откажат-превозот

Rating 
DEN 806.00
DEN 1008.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Pendant Големина : 3.5*2.5 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 42+6 cm Тежина : 10 g
За Капка-превозот
Добредојдовте на нашата продавница!Ние може да не падне испорака за вас,сите од објектите се во акцијата,можете да направите еден цел за вашата секој клиент на нашата продавница и ние ќе го избере превозот метод според нашите превозот политика како што е подолу.Сите предмети се нашата фабрика цена, а исто така добар квалитет!

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сребро.
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
3.5x2.5cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
42+6 cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
самовила
Број На Модел На:
YS10506
Тежина:
10 g

Најдобри понуди