• Обновено
MOSU Топла Аниме Црна Батлер Ѓердан Ciel Сини Кристал Pendant Cosplay Додатоци Накит може да се Откажат-превозот

MOSU Топла Аниме Црна Батлер Ѓердан Ciel Сини Кристал Pendant Cosplay Додатоци Накит може да се Откажат-превозот

Rating 
DEN 76.00
DEN 100.80
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Pendant Големина : 2.8*3.8 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 42+6 cm Тежина : 14 g
За Капка-превозот
Добредојдовте на нашата продавница!Ние може да не падне испорака за вас,сите од објектите се во акцијата,можете да направите еден цел за вашата секој клиент на нашата продавница и ние ќе го избере превозот метод според нашите превозот политика како што е подолу.Сите предмети се нашата фабрика цена, а исто така добар квалитет!

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сина
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
2.8x3.8 см
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
42+6 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
YS10465
Тежина:
14 g

Најдобри понуди