• Обновено
Нерѓосувачки Челик Hamsa Рака Pendant / Шарм Слободни Мушка Топката Синџир

Нерѓосувачки Челик Hamsa Рака Pendant / Шарм Слободни Мушка Топката Синџир

Rating 
DEN 67.00
DEN 134.40
-50 %

Залиха
Во магацинот.


материјал : Нерѓосувачки Челик
синџир должина : 60cm
Pendant големина : м 2.9 боја : како фотографија
Пакет Се Вклучени :
1 x Ѓердан
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по целосната уплата.Значи, ако сакате да exchang адреса или други барање .ве молиме контактирајте со нас во 24 часа, кога се расчисти исплата.
ПРЕВОЗОТ
Ние брод во светот со Кина Пост Воздух Mail. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде. Испорака веројатно зема 20-50 работни дена (празник и за викенд не е вклучена)
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS(3-7 дена) или DHL(3-8 дена). Цената е повисока од стандардните поштарина. околу$ 20 или повисоко. Ако сакате пост со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте со нас.Многу reasonalbe превозот надомест ќе се наплаќа. Ако нарачате 200 долари, ние може да се испрати на DHL, или ЕМС за вас бесплатно.може да се меша цел.
ПОВРАТНИ информации
Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации. откако ќе ја добиете на вашата е-пошта. ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и во време.
ве молиме не го остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ве молиме да ми кажете ако имате било какви прашања.
Нормално сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. ако не се добие одговор од нас во рок од 24 часа. ве молиме проверете и вашиот Inbox и вашите пораки. ви благодариме

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
2.9 cm
Стил:
Повик/Спортски
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ZAAEO
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
60cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
JY-00920

Најдобри понуди