• Обновено
HSIC 10pcs/многу Аниме Музички Забелешка Логото Pendant Hatsune Miku Сребро Метал Ѓердан Јаже Синџир за Љубителите Cosplay Accessories10461

HSIC 10pcs/многу Аниме Музички Забелешка Логото Pendant Hatsune Miku Сребро Метал Ѓердан Јаже Синџир за Љубителите Cosplay Accessories10461

Rating 
DEN 742.00
DEN 883.20
-16 %

Залиха
Во магацинот.


Опис :
HSIC 10pcs/многу Аниме Музички Забелешка Логото Pendant Hatsune Miku Сребро Метал Ѓердан Јаже Синџир за Љубителите Cosplay Accessories10461
100% Сосема Нов
Материјал : Јаже, Верига и Алуминиумски
Si ze : 42cm+6cm Синџир (Приближно)
Шарм Големина : 2x4.5cm
Конверзија : 1cm =0.39 инчен
Тежина : 7g
Пакетот вклучува :
1 X Аниме Музички Забелешка Логото Pendant
Ние поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш! BR APPLE&Мона За нас за тоа : Ние сме високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка. Драг пријател, Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел. Но, ние препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет (вклучувајќи земјата : САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, руската,Израел,Саудиска,Украина,Норвешка и Бразил) ако ви треба предмети ugently и треба следење на број. ве молиме да плаќаат за превозот линк :

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сина
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
2x4.5cm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
42cm+6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Десет илјади четиристотини шеесет и еден
Функција:
Фитнес Тракер,Спиење Tracker,Порака За Потсетување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Децата, Жените,Дами
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Дали мозаикот:
Легура инкрустирани вештачки gemstones / полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
pendant Ѓердани, синџир ѓердан
Материјал:
Метал, легура
Трговија на големо:
Yes
Стил :
мода, нов, филм
Тежина:
7g
is_customized:
Yes

Најдобри понуди