• Обновено
Модата жените 2017 Накит Кристал Кристал G Treble Музика Забелешка Ѓердан за жените 45см Синџир Злато/ Црна/ Сребрена Бои

Модата жените 2017 Накит Кристал Кристал G Treble Музика Забелешка Ѓердан за жените 45см Синџир Злато/ Црна/ Сребрена Бои

Rating 
DEN 297.60

Залиха
Во магацинот.


Материјал : не 'Рѓосувачки Челик + Кристал Pendant големина : 1.46"(3.7 cm)*0.63"(16mm) Синџир големина : 18"(45cm)*0.08"(2mm), Вклучувајќи еден сомот торба 30-дневниот Гаранција за Парите Назад

Основни карактеристики

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристал
Должина:
18(45cm)
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
3878
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
1.46(3.7 cm)*0.63(16mm)
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Бренд Име:
BONISKISS
синџир ширина:
0.08(2mm)

Најдобри понуди