• Обновено
Моден Поставен Накит Cosplay Најдобар Подарок Аниме Наруто Метални Легури Pendant Ѓердан жени мажи

Моден Поставен Накит Cosplay Најдобар Подарок Аниме Наруто Метални Легури Pendant Ѓердан жени мажи

Rating 
DEN 62.00
DEN 91.20
-32 %

Залиха
Во магацинот.


Здраво, пријатели, повеќе од $ 7 цел, ние ќе ви испратиме Кина Пост регистрирани парцела, помалку од $7orders , ние ќе ви испратиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . ако цениме вашиот пакет, ние препорачуваме да користите Кина Пост регистрирани парцела или Epacket , тоа треба да се попогодни од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус побрзо, тоа е пакет за следење на информации, тоа е не се изгубени на патот. Ако вие го добивате нашиот пакет и се чувствуваат задоволни, ве молиме да ни даде пет ѕвезди повратни информации,ви Благодариме!
[ стоки големина] : околу 3*3.3 cm,синџир 42cm
[ стоки материјал ] : алуминиумски
[ стоки тежина] : за 12g
[ стока пакување] : независни opp вреќа пакување, анти триење и анти-оксидација

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
3*3.3 cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
xowshine
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
КЕНТАКИ-3877657867
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
се облекуваат
Компатибилност:
ѓердан
is_customized:
Yes
Накит Тип:
шарм ѓердан/pendant ѓердан/синџир ѓердани
Облик/Шема:
Геометриски
боја:
Сребро.
Филм/cosplay/Аниме име:
Кајгана
Должина:
42+6cm

Најдобри понуди