• Обновено
Етничките Tassel Ѓердан За Жените Мода Нови Collares Гроздобер Ѓердан Ѓердан Подарок Златна Боја Индискиот Накит N1592

Етничките Tassel Ѓердан За Жените Мода Нови Collares Гроздобер Ѓердан Ѓердан Подарок Златна Боја Индискиот Накит N1592

Rating 
DEN 468.00
DEN 936.00
-50 %

Залиха
Во магацинот.

Купи појавување на предмети, ве молиме кликнете на следните слики :
Етничките Tassel Ѓердан За Жените 2015 Мода Нови Collares Гроздобер Ѓердан Ѓердан Подарок 18 K Злато Позлатен Индискиот Накит N1592 Етничка Tassel Ѓердан мода ѓердани за жените 2015 Стил : мода накит ѓердан Материјал : еколошки бакар, Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 ѓердан, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
Бесплатни Пост Воздух Mail
$30-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по плаќање во готово. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Стандардниот пакет е како што следи слики. Ако треба подарок кутија, ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
Сигурен пакети се обезбеди предмети во добра состојба по долги пратката.
Почитувани купувачи, ние сме одговорни за цел додека не го добие тоа, се гарантира вашиот нула ризик купување искуство тука. За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ви благодариме!
1.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
2.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Starlord
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
N1592
Pendant Големина:
99mm
Функција:
Додатоци
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Должина:
43CM+5CM

Најдобри понуди