• Обновено
Топла Аниме Виновен Круна Сребрена Метал Ѓердан Крстот Ѓердан Pendant Cosplay Додатоци Накит може да се Откажат-превозот

Топла Аниме Виновен Круна Сребрена Метал Ѓердан Крстот Ѓердан Pendant Cosplay Додатоци Накит може да се Откажат-превозот

Rating 
DEN 71.00
DEN 100.80
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Pendant Големина : 3.2*4.1 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 42+6 cm Тежина : 8 g
За Капка-превозот
Добредојдовте на нашата продавница!Ние може да не падне испорака за вас,сите од објектите се во акцијата,можете да направите еден цел за вашата секој клиент на нашата продавница и ние ќе го избере превозот метод според нашите превозот политика како што е подолу.Сите предмети се нашата фабрика цена, а исто така добар квалитет!

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
42+6 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
3.2x4.1 cm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
YS10495
Тежина:
8 g

Најдобри понуди