• Обновено
Топла Аниме Кајгана Метал Ѓердан Grimmjow Jeagerjaques Pendant Cosplay Додатоци Накит може да се Откажат-превозот

Топла Аниме Кајгана Метал Ѓердан Grimmjow Jeagerjaques Pendant Cosplay Додатоци Накит може да се Откажат-превозот

Rating 
DEN 71.00
DEN 100.80
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Pendant Големина : 2.3*4.5 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 42+6 cm Тежина : 9 g
За Капка-превозот
Добредојдовте на нашата продавница!Ние може да не падне испорака за вас,сите од објектите се во акцијата,можете да направите еден цел за вашата секој клиент на нашата продавница и ние ќе го избере превозот метод според нашите превозот политика како што е подолу.Сите предмети се нашата фабрика цена, а исто така добар квалитет!

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сребро.
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
2.3x4.5cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
42+6 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
YS10468
Тежина:
9 g

Најдобри понуди