• Обновено
12pcs/број 5 Бои Шупливи Јајца Свири Кутија Кафез Музички Топката Pendant Долг Синџир на Жените на Породилно Бремени Ѓердани HCPN10

12pcs/број 5 Бои Шупливи Јајца Свири Кутија Кафез Музички Топката Pendant Долг Синџир на Жените на Породилно Бремени Ѓердани HCPN10

Rating 
DEN 1624.00
DEN 1910.40
-15 %

Залиха
Во магацинот.


12pcs/број 5 Бои Шупливи Јајца Свири Кутија Кафез Музички Топката Pendant Долг Синџир на Жените на Породилно Бремени Ѓердани HCPN10
Точка Бр. HCPN10
Стил Шупливи Јајца Свири Кутија Кафез Музички Топката Pendant Долг Синџир На Жените На Породилно Бремени Ѓердани
Состојба
100% Сосема Нов
Материјал Бакар
Боја На Злато, Бела К, Бронза, Антички На Ѕвонење, Црвена Бакар Големина
Кафез : 33.5 мм*26.7 мм, погоден за 18mm звук бел топката; Метални Синџир : 80см-90cm
Употреба DIY Правење Музика Звук Bola Ангел Хармонија на Бременоста Ѓердан
Пакување
Polybag+ стандардна извоз картон;
Количина : 12 комплети /многу (1 set =1 компјутер bola кафез pendant+1pc Звук Бел Топката +1pc Метални Синџир ) , сите вие може да го добиете се 12 компјутери заврши ѓердани.
(Pls забелешка : боја на звук бел топката е испратена по случаен избор. Ви благодариме за разбирањето. ) Функција
На шупливи locket кафез pendant е openable, може да се стави звук бел топката внатре, а потоа се тресат тоа, тоа ќе даде пријатен глас.
Сите фотографии се практичност фотографија , без било PS обработка, осигурете се она што го гледате е она што ќе добиете. Ние и ветуваме на само продаде врвен квалитет на производи,вие нема да пропуштите!
Овој вид на ѓердан е дизајниран да се создаде нежна, мека chiming звук за време на mums движење и бебето е опуштена страна на овие chimes до раѓањето.
На шупливи locket кафез pendant е openable, може да се стави звук бел топката внатре, а потоа се тресат тоа, тоа ќе даде пријатен глас.
За рефус количество цел или прилагодено цел, pls контактирате директно да се потврди детали.
Pls забелешка : звукот бел топката боја е испратена по случаен избор. Ви благодариме за разбирањето.
Ако имате барање за звук топката боја, pls се избере бои од боите табелата подолу, и ни остави порака.
Она што е бременоста топка?
Со потекло од Мексико на бременоста топката е музички свири прво се носи од страна на бремените жени и од недалечното минато на многу генерации на bijoux
bolas мајките да се имаат заклетва од страна на благотворно и смирувачки ефект дека бременоста топката на своите неродени бебиња за време на бременоста и по породувањето.
Бременоста топката е дизајниран да се создаде нежна, мека chiming звук за време на mums движење и бебето е опуштена страна на овие chimes до раѓањето. Тоа е, рече дека ефектите од овие chimes работи ефикасно на бебето во текот на болничкиот откако таа или тој пристигна. Исто звуци кои soothed и смирена вашето бебе за време на бременоста ќе имаат ист смирувачки ефект откако ќе пристигнат. На истиот начин на кој играње релаксирачката музика на вашето неродено бебе може да sooth и мирен, на бременоста топката е, исто така, рече дека за да им помогне во текот на болничкиот како бебето може да виолина со тоа вист мајката носи како ѓердан и благотворно chimes имаат ист фантастичен ефект.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
HCPN10
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
fnixtar
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Pendant Големина:
33.5 мм*26.7 mm
Функција:
Декорација
боја:
5 бои
Материјал:
Бакар
Употреба:
DIY Правење Музика Звук Bola Ангел Хармонија на Бременоста Ѓердан
Тежина:
Approx 30g/pc
Должина:
80cm-90cm

Најдобри понуди