• Обновено
mantel чорапи семејството на 3 polyresin Божиќ персоналните украс

mantel чорапи семејството на 3 polyresin Божиќ персоналните украс

Rating 
DEN 527.52

Залиха
Во магацинот.


На mantel чорапи семејство украси го прави за совршениот персоналните Божиќ, Празник, или Посебен Повод подарок.
Спецификација За Производ
1. Технологија : Сликарството и Занаетчиски
2. Сјај : Сјајни
3. Материјал : Висок квалитет Смола
4. Радосна Божиќ Украс
5. Издржлив Материјал За Одржување На Реални Изглед
6. Лесно Да Се Запознае Со Новите Планови На Sharpie
Производ функција и предност Можете да го користите маркер пенкало за пишување на свој персонализација. (екс. имиња и/или датум) или испратете ни name(s) на кое сакате да бидат напишани на вашиот украс преку сајт mail или од порака за персонализација.
1. Сите производи што се продаваат се родум од нашите сопствени дизајни
2. Мазна & чиста бела ембрионот без дамка и воздушни дупки : можете да го погледнете на задната страна на нашиот украси за да го докаже-чиста бела без воздух дупки
3. Непречено и во согласност боја слика : нашата украси изгледаат посветли и многу повеќе сјајни, покажува многу подобар квалитет
4. Стабилна сјајна боја : нашата гланц нема да се претвори во жолто по одреден период, тоа нема да биде залепени со меур торба.
5. Имаат виси јаже во кутија која може да висат на елката или на други места
Ние, исто така продаваат на големо, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни кажете преку сајт пошта или пораки. Напомена : ве Молиме овозможи мала димензија & тежина грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Можете да ги користите маркер пенкало за пишување на свој персонализација. (екс. имиња и/или датум) Ако сакате персонализација од нас, ве молиме да ни испратите име(s) или датумот сакате да биде напишана на вашиот украс преку е-маил за персонализација.
Производ Големина :
Ширина : 12 cm (4.75 инчи)
Висина : 7.9 cm (3.125 инчи)
Тежина : 85g (3 Унца)/pc
Може да висат на Божиќ Дрво или други место за дома партија празник декорација Информации
Ве молиме овозможи мала димензија & тежина грешка поради прирачник за мерење .
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Ве молиме овозможи f ree го персонализирате ќе има некоја разлика со споредување сајт слика disply поради рака writin За Испорака Совети ве Молиме бидете сигурни да се запишам на целосна и точна испорака на информации, вклучувајќи ги и примачот име, адреса, поштенски код и телефонски број. Ова ќе биде да се обезбеди безбедно, непречено и брзо испорака. Сите пакетот може да се следи преку следење на специфични веб-сајт .За време на некои шпицот на сезоната период, пакет за следење на информации може да се одложи во некои денови.

Основни карактеристики

Бренд Име:
MAXORA
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PR707-3
Тип На Производ:
Персоналните Украси
Технологија:
Сликарството и Занаетчиски
Тема:
Дома Декор Акценти
сјај:
Сјајни
Употреба:
Празник Декорација & Подарок
Применливи прилики:
Нова Година ,Божиќ Ден , Празник,Подароци

Најдобри понуди