• Обновено
Бебето Пелена Кеси за Мама Рамо Nappy Менување на Жените Мајка Голем Капацитет Породилно Шетач Мајка Торба Бебе Нега Кеси

Бебето Пелена Кеси за Мама Рамо Nappy Менување на Жените Мајка Голем Капацитет Породилно Шетач Мајка Торба Бебе Нега Кеси

Rating 
DEN 1967.04

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
17cm
Шаблон Тип:
Dot
Бренд Име:
QIMIAOBABY
Големина:
Large(Max Length>50cm)
Главен Материјал:
Полиестер
Стил:
РАНЕЦ
Објектот Должина:
35cm
Објектот Висина:
40cm
Објектот Тежина:
1.05kg

Најдобри понуди