• Обновено
ВО Auto Педали Не-Дупчење Гориво Кочница Нога Остатокот Влошки Душеци За ФОЛКСВАГЕН Голф 7 VII MK7

ВО Auto Педали Не-Дупчење Гориво Кочница Нога Остатокот Влошки Душеци За ФОЛКСВАГЕН Голф 7 VII MK7

Rating 
DEN 613.00
DEN 713.28
-14 %

Залиха
Во магацинот.


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
ме додадете на вашите омилени листа!
За Левата Рака Drive, За Автоматски менувач Модели САМО
1. Материјал : Нерѓосувачки Челик
2. Пакет вклучувајќи : 1set (3pcs) НА Педали вклучувајќи :
1x Гориво Peddal
1x Сопирачките на Возилото
1x Нога Остатокот на Возилото
3. 100% нови,никогаш не се користи
4. Fitment : За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 2014
Answer : ___________________________ NOTE : Слободен економија превозот со следење на број.
Напомена :
Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Pls проверете со вашите локални обичаи да се утврди
она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ако ur објект вратени поради царински прашања, ние само може да наплата за објектот дел, превозот цена нема да се вратат.
pls песна вашиот парцела постојано, откако се царинските прашање, pls контакт со ur царината во време за да се избегне
се враќаат.
Инсталирање со завртки. Нема потреба за дупчење.
Проверете го мојот други предмети!

Основни карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Голф
Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Година:
2014UP
Име На Модел:
SZ-ZQ011
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
педалот за гас педалата
Тип На Објект:
Педали

Најдобри понуди