• Обновено
МТ Педали Не-Дупчење Гориво Сопирачките на Возилото Влошки Душеци За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK6 Bettle 2013

МТ Педали Не-Дупчење Гориво Сопирачките на Возилото Влошки Душеци За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK6 Bettle 2013

Rating 
DEN 1416.00

Залиха
Во магацинот.


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
ме додадете на вашиот !
За Мануелна трансмисија Модели САМО
1. Материјал : Нерѓосувачки Челик
2. Пакет вклучувајќи : 1set (4pcs) MT Педали
3. 100% нови,никогаш не се користи
4. Fitment : За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 Bettle 2013
Answer : ___________________________ NOTE : Слободен економија превозот со следење на број.
Напомена :
Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Pls проверете со вашите локални обичаи да се утврди
она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ако ur објект вратени поради царински прашања, ние само може да наплата за објектот дел, превозот цена нема да се вратат.
pls песна вашиот парцела постојано, откако се царинските прашање, pls контакт со ur царината во време за да се избегне
се враќаат.
Инсталирање со завртки. Нема потреба за дупчење.
Проверете го мојот !
On Sep-20-15 во 20 : 42 : 25 PDT, продавачот додадени следните информации :

Основни карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Година:
2013
Име На Модел:
SZ-ZQ009
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
педалот за гас педалата
Тип На Објект:
Педали

Најдобри понуди