• Обновено
ВО Педали Не Вежба Гориво Кочница Нога Остатокот Влошки Душеци За ФОЛКСВАГЕН Голф 6 Scirocco Octavia

ВО Педали Не Вежба Гориво Кочница Нога Остатокот Влошки Душеци За ФОЛКСВАГЕН Голф 6 Scirocco Octavia

Rating 
DEN 562.00
DEN 653.76
-14 %

Залиха
Во магацинот.


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
ме додадете на вашите омилени листа!
1. Материјал : Нерѓосувачки Челик
2. Пакет вклучувајќи : 1set (3pcs) НА Педали
3. 100% нови,никогаш не се користи
4. Fitment : За "ФОЛКСВАГЕН" OCTAVIA / ГОЛФ 6 / SAGITAR / SCIROCCO
Answer : ___________________________ NOTE : Слободен економија превозот со следење на број.
Напомена :
Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Pls проверете со вашите локални обичаи да се утврди
она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ако ur објект вратени поради царински прашања, ние само може да наплата за објектот дел, превозот цена нема да се вратат.
pls песна вашиот парцела постојано, откако се царинските прашање, pls контакт со ur царината во време за да се избегне
се враќаат.
Инсталирање со завртки. Нема потреба за дупчење.
Проверете го мојот други предмети!

Основни карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Голф
Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Име На Модел:
SZ-ZQ006
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.48kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
педалот за гас педалата
Тип На Објект:
Педали

Најдобри понуди