• Обновено
Нови Пристигнат Нови Не-се лизга на Зафат отпорни на Топлина Силикони Ракавица Тенџере Носителот 4 Печење Готвење Рерната

Нови Пристигнат Нови Не-се лизга на Зафат отпорни на Топлина Силикони Ракавица Тенџере Носителот 4 Печење Готвење Рерната

Rating 
DEN 21530.00
DEN 26912.64
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Моден Топла Нови Не-се лизга на Зафат отпорни на Топлина Силикони Ракавица Тенџере Носителот 4 Печење Готвење Рерната
Seller Promise
Quality Commitment
Нашата цел е да се направи longbussiness со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги задоволи followinggeneral стандарди за квалитет :
Accurate Information & Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и specificationsconform на описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување,безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте usdirectly, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Налози се обично испратите outin 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. butcan потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта delaysetc).
3.Dependingon тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии,производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од onetracking број ќе биде обезбедено, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Основни карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Материјал:
Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Престилки, Фурна Mitts & Рерна Ракави
Број На Модел На:
Тенџере Носителот

Најдобри понуди