• Обновено
Трговија на големо Дигитални Првенство Готвење Алатки Скала Електронски Мерни апарати за Домаќинство, Jug Скали со LCD Дисплеј & Temp Мерење чаши

Трговија на големо Дигитални Првенство Готвење Алатки Скала Електронски Мерни апарати за Домаќинство, Jug Скали со LCD Дисплеј & Temp Мерење чаши

Rating 
DEN 21600.00

Залиха
Во магацинот.


Куп Скала Дигитални Електронски Мерни апарати за Домаќинство, Jug Скали со LCD Дисплеј & Мерење Temp Мерење чаши Готвење Алатки
НС C01 - Дигитална Вага Hostweigh / Чаша за Мерење / Термометар / Тајмер за Одбројување
Карактеристики : Главни
- Капацитетот е 1000g и Скала : дипломирањето е 1g
- куп : 100ml Мерење, 200ml, 300ml, 400ml, 500ml, 600ml (2oz, 4oz, 6oz, 8oz, 10oz, 12oz, 14oz, 16oz, 18oz, 20oz,,)
- исклучување по 60 секунди неактивен време на Авто
- екран за корисниците да погодно прочитајте LCD податоци
- Tare Функции : , единици на конверзија, мерење на тежина, купот на мерење, за одбројување, термометар,,
- функции : Копче
НА / Притиснете го копчето за 2 на власт секунди off OFF :
Tare функција TARE :
Единица РЕЖИМ : конверзија. Притиснете го копчето за претворање на единици - ML - оз - Купот - CT - - lb (1000g = 35oz) - G
- Powered by 1 x 3 V CR2032 Батерија : батерија (не се вклучени)
- дизајн го прави простор за заштеда лесно, да зачувувате и да носат Монтажни
- на high-end PC ABS + електронска + компоненти Направени
- за чај пондерирање на кафе и млеко пондерирање Совршен, пондерирање леќата, материјали тежина итн. лекови
Електронски Тип На Скала : / Чаша За Мерење / Термометар / Надолу Тајмерот Брои
Hostweigh Бренд :
Hostweigh НС Модел : - C01
Кујна Дома, се користи За :
CE Сертификат :
Капацитет : 1000g / 600ml
Карактеристики : 4 1
Црвена Зелена, Боја : , Црна
Тежина : Пакет 0.34 kg
Големината на Производот (x W x H L) : 15.5 x 12.5 х 14 см 6.09 / 4.91 x x x x x 5.50 инчи
Големина на Пакет (x W x H L) : 20 х 15 х 15 см 7.86 / 5.90 x x x x x 5.90 инчи
Содржина : Пакет
1 Hostweigh x НС C01 Електронски Скала за Мерење на Купот на Мерење Уред Термометар со LCD,
1 англиски x Упатство

Основни карактеристики

Печење & Тесто Алатки Тип:
Мерење Ladle/Мерење Лажица/Мерење На Купот/Мерната Скала
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Најдобри понуди