• Обновено
компатибилен evolis R2011 црна лента за употреба со камче,dualys пвц картичка печатач

компатибилен evolis R2011 црна лента за употреба со камче,dualys пвц картичка печатач

Rating 
DEN 13200.00

Залиха
Во магацинот.

Evolis компатибилен R2011 Црна Монохроматски Лента - К - 1,000 отпечатоци
Опис
Evolis R2011 Црна Смола ("К") панделки се монохроматски (1-боја) панделки.
Evolis R2011 црна монохроматски панделки примарно се користи за печатење на текст и еден-боја линија уметност на една или на двете страни на една картичка.
Answer : ___________________________ Note : Црна смола е потребно да се печати може да го прочита бар-кодови.
За да одржувате вашиот Evolis картичка печатач е гаранција, вистински Evolis гајтан мора да се користи. Како овластен Evolis препродавач, Ние само го продава Вистински Evolis R2011 Црна Монохроматски Лента.
Ние нуди ниска цена гаранција на црна монохроматски Evolis R2011 лента.
Спецификации
Производителот и објектот# :
Evolis R2011 (компатибилни)
За Evolis R2011
Црна монохроматски лента
1000 црна моно печатење на ролна
Evolis R2011 лентата е за користење со следниве Evolis принтери :
Песочни
Песочни 3
Песочни 4
Dualys
Dualys 3
Квантна
Securion
Ве молиме прочитајте ги следните одредби, пред да го стави на ред.
Плаќање :
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот :
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Можете да ги најдете на Следење на Број на "Трансакција Детали". Ние и ветуваме ние ќе брод вашата нареди предмети, како е можно поскоро.
2. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе лево е во право и заврши, во спротивно, ве молиме оставете порака под цел.
3. Далечински оддалечените области да плати повеќе пари
Увозните Даноци и Давачки :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат.
3. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре;
не се меша нив за дополнителни превозот надомест.
Политика на враќање :
1. Ако не сте задоволни со стока " квалитетот или неисправни, ставка мора да се врати во рок од 5 дена точно како оригинална состојба.
2. Купувачот е одговорен за сите превозот обвиненија ќе настане.
3. Ние ќе резервни без напор да ви помогне да се справи со сопствени грешки. Ние имаме право да одбие да се вратат или размена ако купувачи
одбие да го потпише или да плаќаат даноци.
За Повратни Информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Pleae ја напушти 5 ѕвезди за нас.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек. Бидете сигурни дека ние ќе се обидеме нашата моќ за да им помогне да ги реши сите проблеми.

Основни карактеристики

Тип:
печатач лента
Големина:
60*300
Функција:
Компатибилен
Тип:
Зајакната Смола
Бренд Име:
SIJUJI
боја:
K
Број На Модел На:
R2011
Компатибилен Бренд:
Evolis
Применливи Опрема:
Evolis картичка печатач

Најдобри понуди