• Обновено
JC73-00211A За samsung ML1610 SCX4521 pick up roller JC61-01151A JC61-01173A JC73-00211A CLP300 ML2010 ML1640 PE220 DEL1100

JC73-00211A За samsung ML1610 SCX4521 pick up roller JC61-01151A JC61-01173A JC73-00211A CLP300 ML2010 ML1640 PE220 DEL1100

Rating 
DEN 426.24

Залиха
Во магацинот.


Опис :
Име на производ : Pick up roller Собрание
Опис :
Се користи за : CLP300, CLP300 N, CLP350 N, CLX2160, CLX2160 N, CLX3160 FN, CLX3160 N, ML1610, ML1610 R, ML1615, ML1640, ML2010, ML2010 R, ML2015, ML2240, ML2241, ML2245, SCX4321, SCX4521 F, SCX4521 FG, XER*X PE220, DEL1100, TOSH*БА 200 S DP2025
Оем : JC61-01151 A JC61-01173 A JC73-00211 A Оригинални нови Висок квалитет, конкурентна цена За Царински давачки : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Можете исто така да предложи соодветна декларираната вредност.
Пребарување делови Експрес :
Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.
Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда. Нови оригинални делови, ние ќе се обезбеди цена за референца, ако се прифати цената, можете да го нарачате во нашата Aliexpress продавница. Компатибилен делови, треба да се обезбеди примерок, ние ќе оцени мувла трошоци и материјални трошоци по што се добива примероци, ако се прифати цената, ние започнуваме да се направи примерок, ние ќе започне на производство по примероци помина .
Превозот :
Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена.
Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 40 работни дена.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, Moneygram.
Гаранција и Гаранција :
3 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако компатибилни објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина.

Основни карактеристики

Бренд Име:
споделување на печатач&копир
боја:
Црно на Бело
Број На Модел На:
CLP300 ML1610 SCX4521 ML2010 ML1640 PE220 DEL1100
Тип:
Други
Место на Потекло:
жеџијанг
Производот:
pick up roller
Количина:
1pces
Модел:
CLP300 ML1610 SCX4521 ML2010 ML1640 PE220 DEL1100
ОЕМ:
JC61-01151A JC61-01173A JC73-00211A

Најдобри понуди