• Обновено
За Canon FL2-5374-000 Ракав За Магнет Ролери,За Canon IR 1018 1019 1022 1023 1024 1025 Копир Замена Магнетни Ролери

За Canon FL2-5374-000 Ракав За Магнет Ролери,За Canon IR 1018 1019 1022 1023 1024 1025 Копир Замена Магнетни Ролери

Rating 
DEN 1535.04

Залиха
Во магацинот.


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 2 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен Маг Raller За Canon IR 1022 1023 1024 1025 За Canon FL2-5374-000 За Canon IR 1018 1019 1022 1023 1024 1025 Копир Печатач Ласерски Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Основни карактеристики

Број На Модел На:
IR 1023 1025
Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
Тип:
Други
Печатач Делови:
магнетни ролери
Модел На Печатач:
За Canon IR 1023 1025
Тонер Кодот:
FL2-5374-000

Најдобри понуди