• Обновено
Топла Продажба на Деца Чевли девојки и момчиња мода патики воздух перница чевли удобни деца спортски чевли дише секојдневен чевли

Топла Продажба на Деца Чевли девојки и момчиња мода патики воздух перница чевли удобни деца спортски чевли дише секојдневен чевли

Rating 
DEN 834.00
DEN 1323.84
-37 %

Залиха
Во магацинот.


Ве молиме да забележите дека големината погоре е внатрешна должина. И таму можеби 0-1cm грешка поради мерка со рака. Големината треба=должина на вашето дете нозе+1~2cm ве Молиме изберете поголема големина за децата нозе расте многу брзо

Основни карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 5.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Возраст Опсег:
32M,30M,31M,33M,9T,14T,4T,25M,27M,34M,>14T,5T,26M,6T,35M,3T,13T,10T,12T,29M,28M,8T,11T,7T
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Функција:
Водоотпорен
Insole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
HJSUNFORYOU
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Outsole Материјал:
Гума
Големина:
31,32,33,34,35,36,37
Чевли стилови:
Воздушна перница чевли

Најдобри понуди