• Обновено
100pcs 3# 40CM 30CM 20CM 15CM 12CM Метал Најлон Серпентина Патентите DIYTailor Алатки за Шиење Облека, Додатоци cremalleras costura AU189

100pcs 3 40CM 30CM 20CM 15CM 12CM Метал Најлон Серпентина Патентите DIYTailor Алатки за Шиење Облека, Додатоци cremalleras costura AU189

Rating 
DEN 1631.52

Залиха
Во магацинот.

100 компјутери 3# 40 CM 30 CM 20 CM 15 CM 12 CM 10 Бои метал Најлон Серпентина Патентите DIYTailor Алатки за Шиење Облека, Додатоци cremalleras costura AU189 100% Сосема Нов Должина : 15.5 cm, ефективна должина : 12cm Должина : 18.5 cm, ефективна должина : 15cm Должина : 23.5 cm, ефективна должина : 20cm Должина : 33.5 cm, ефективна должина : 30cm Должина : 43.5 cm, ефективна должина : 40cm Материјал : Метал + Најлон Боја : вкупно 10 боја да изберете, инаку случаен испорака (Кафе, Жолта, Розова, Виолетова, Зелена, Сина, Црна, Црвена, беж, Каки ..) 30cm и 40cm оние кои имаат 5 бои само (Црвена ,Црна ,Каки, Беж и кафе .) КОЛИЧИНА : 100 компјутери по пакет Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Основни карактеристики

боја:
Мулти-Обоени
Големина:
12cm, 15cm, 20cm, 30cm, 40cm
Тип На Производ:
Патентите
Метал Тип:
бронза
Број На Модел На:
AU189
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Автоматско Заклучување
Патент Тип:
Близок-Крај
Бренд Име:
CROPADELACN
Материјал:
Метал

Најдобри понуди