• Обновено
Најниска цена во Aliexpress Луксузен Свила Фан страна во Домот Подарок Кутија свадба булчински туш свадба корист подарок 10pcs/многу

Најниска цена во Aliexpress Луксузен Свила Фан страна во Домот Подарок Кутија свадба булчински туш свадба корист подарок 10pcs/многу

Rating 
DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Луксузен Свила Фан во Домот Подарок Кутија Свадба Фаворизира Најниска цена во Aliexpress
Спецификација на производот : Прошири, 20 * 37 CM
Затворање : 20 * 2.5 CM
Пакување : 22 * 3.8 * 1.3 CM
Материјали : свила фан Кутија материјал : хартија
исто како на слика
кутија боја : беж розова црна( фан боја : бела розова balck)
пакет : 10pcs/opp кеси
Пакување : Еден фан во шупливи како што е прикажано во подарок кутија, содржи лента лак, Лифтови

Основни карактеристики

боја:
црна 10pcs, беж 10pcs, розова 10pcs
Повод:
Шема:
Цвет,Солидна Боја
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
S03
Материјал:
Свила

Најдобри понуди