• Обновено
ЕДЕН Знак Деца' Фото Проп ЕДЕН Вториот Роденден Проп 1nd Роденден Деко

ЕДЕН Знак Деца' Фото Проп ЕДЕН Вториот Роденден Проп 1nd Роденден Деко

Rating 
DEN 959.52

Залиха
Во магацинот.


ЕДЕН Знак Деца' Фото Проп ЕДЕН Вториот Роденден Проп 1nd Роденден Деко
Документ на вашето дете раст и личност со оваа забавна вториот роденден "ЕДЕН" знак на децата фото проп! Земете ЕДЕН роденден фотографии со оваа супер симпатична "ОНОЈ" збор знак. Изберете ја вашата омилена боја. Исто така, одлични за ЕДНА роденден на оркестарот, покана, фотографии и многу повеќе! Фотографи, постави си, освен со овие кул слика реквизити! : )
ГОЛЕМИНА : 6 "високи x 19.6" долго x 0.59 "дебели
Боја : чиста бела

Основни карактеристики

Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JingQianLong љубов декорација
Шема:
Писмо
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Хаваи Серија

Најдобри понуди