• Обновено
трговија на големо Дрвена Табла Клип Прекрасна chalkboard клипови Срцето клип Цртан филм клип Микс Дизајн Дрвени Мечка Claud Срцето Правоаголна

трговија на големо Дрвена Табла Клип Прекрасна chalkboard клипови Срцето клип Цртан филм клип Микс Дизајн Дрвени Мечка Claud Срцето Правоаголна

Rating 
DEN 11039.52

Залиха
Во магацинот.

Clip length : 7cm Одбор Облик : Срце/Мечка/Claud/Rectanguler (Ако треба да изберете дизајн pls само да ни оставите порака.)

Основни карактеристики

Бренд Име:
casame
Број На Модел На:
erf32
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво;Дрвени
Шема:
Мустаќи,Животински
Повод:
Свадба & Ангажирање,Денот На Благодарноста,Партија

Најдобри понуди