• Обновено
Персоналните Смола Diy Спомен Божиќ Украси 25 Сребрена Свадба Годишнината Подароци За Свадба Оркестарот Денот на Вљубените Подароци

Персоналните Смола Diy Спомен Божиќ Украси 25 Сребрена Свадба Годишнината Подароци За Свадба Оркестарот Денот на Вљубените Подароци

Rating 
DEN 479.52

Залиха
Во магацинот.


Голема Подароци за да го прослават siliver свадбата. Овие кул личности може да биде ставен на вашето биро, обесени од вашиот заден-приказ во огледало,па дури и елката украси. Направени од страна на животната средина смола материјал Технологија : Сликарството и Занаетчиски Сјај : Сјајни Големина : W3-3/4 X H3-3/4"(W10x H10x D2cm) Тежина : 85g (3 Унца) Издржлив Материјал За Одржување на Реални Изглед Може да се користи Sharpie пенкало лесно да напишете ја вашата сопствена персонализација. (екс. имиња и/или датум) или испратете ни информации што сакате да бидат слободни персоналните преку сајт пошта или пораки. Ние сме фабрика директни продажби, ако голем број на нарачка, pls контакт со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена.
Може да висат на Божиќ Дрво или други место (Имаат виси јаже во кутија)
Известување
Ве молиме овозможи мала димензија & тежина грешка поради прирачник за мерење .
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Ве молиме овозможи f ree го персонализирате ќе има некоја разлика со споредување сајт слика disply поради рака writin За Испорака Совети ве Молиме бидете сигурни да се запишам на целосна и точна испорака на информации, вклучувајќи ги и примачот име, адреса, поштенски код и телефонски број. Ова ќе биде да се обезбеди безбедно, непречено и брзо испорака. Сите пакетот може да се следи преку следење на специфични веб-сајт .За време на некои шпицот на сезоната период, пакет за следење на информации може да се одложи во некои денови. Ако имате било песна прашање, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 работни денови откако вашата уплата е потврдена. Во некои посебни состојба, тоа ќе биде увоз, плаќање даноци кои купувачи се одговорни да си го дозволат. Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши што е можно поскоро

Основни карактеристики

Шема:
Невестата & Младоженецот
Повод:
Партија,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Број На Модел На:
PR501
Големина:
S
Материјал:
Смола
Тип На Производ:
Персоналните Украси
Технологија:
Сликарството и Занаетчиски
Тема:
свадба годишнината
Обликот:
Луѓе
сјај:
Сјајни
Применливи Луѓе:
љубителите'
апликацијата сценарија:
Спална соба
Употреба:
Годишнината подарок & сувенири
Применливи прилики:
Свадба Годишнината Ден
Тип На Објект:
Pendant

Најдобри понуди