• Обновено
ГОЛЕМ Стои Дрвени Букви - Самостојна 3 Дел Првични - Персоналните Табела Знаци - Дрвени Букви

ГОЛЕМ Стои Дрвени Букви - Самостојна 3 Дел Првични - Персоналните Табела Знаци - Дрвени Букви

Rating 
DEN 986.00
DEN 1248.00
-21 %

Залиха
Во магацинот.

Големи, 20cm високи персоналните, 3 парче самостојна писмо групи се совршен додаток на вашата свадба прием душо табела оркестарот! За разлика од хартија, овие дебели и цврсти пвц букви се цврсти и долготрајни. Секој голем обичај лопез и од неодамна поставен е обичај прави во Тие се насликани вашиот избор боја заедно со соодветен ampersand Овој обичај свадба проп собата е совршен за вашата сакана или раководител на маса, ангажман партија или булчински туш, торта маса, прием entryway.. и многу повеќе. Овие прекрасни писма, исто така, направи голем keepsake да се прикажуваат во вашиот дом после свадбата (или за било кој повод!).
големина: 20cm високи, дебели 1,5 см

Основни карактеристики

Шема:
Невестата & Младоженецот,Писмо,Момче & Девојка
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Хаваи Серија

Најдобри понуди