• Обновено
108*180cm=43*70inch пластични tablecloth Принцезата принцезата за Роденден, Свадба Партија бебе туш Декорација подарок занает DIY корист Пот

108*180cm=43*70inch пластични tablecloth Принцезата принцезата за Роденден, Свадба Партија бебе туш Декорација подарок занает DIY корист Пот

Rating 
DEN 24.00
DEN 25.44
-6 %

Залиха
Во магацинот.


Совршен за секоја свадба, годишнина, роденден или другата страна.
Име : tablecloth
Материјал : пластични ЈП
Големина : appox 108*180cm или 43*70inch
Тежина : appox 52grams
Боја : ве молиме изберете боја според сликата
Пакет : Opp вреќа
вклучувајќи ги и 1 компјутер * tablecloth

Основни карактеристики

боја:
Измешани или порака нас
Бренд Име:
Haurry
Настан & Партија Ставка Type:
Слама
Број На Модел На:
533013
Тип:
Настан & Партија Материјали
Име:
хартија слама

Најдобри понуди