• Обновено
3*3m Настан Позадина Декорација Свадба Завеса Позадина Drapes Во Бран Дизајн Бела Боја

3*3m Настан Позадина Декорација Свадба Завеса Позадина Drapes Во Бран Дизајн Бела Боја

Rating 
DEN 4320.00

Залиха
Во магацинот.


3*3m Настан Позадина Декорација Свадба Завеса Позадина Drapes Во Бран Дизајн Бела Боја
Тука се покажува детали за позадина

Основни карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
мраз свила
Број На Модел На:
CW504
Ролери Нијанси:
шапка
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Филм Карактер
Големина:
3*3m
Ткаенини:
мраз свила
Спецификација:
>2.5M

Најдобри понуди