• Обновено
специјален дизајн за 3d фото кабина со 16 бои led изнајмување selfie кабина

специјален дизајн за 3d фото кабина со 16 бои led изнајмување selfie кабина

Rating 
DEN 27840.00

Залиха
Во магацинот.

специјален дизајн за 3d фото кабина со 16 бои led изнајмување selfie кабина
Опис На Производот
LED светла : LED лента на врвот и на дното големина : 2.4 m*2.4 m*2.4 m боја : бела внатре и надвор од црн материјал : 210d оксфорд ткаенина со стп слој 1 вратата големина : 2.16*0.88 м користење на логото : мали лого за слободни додаток : led светла,поправка колекции и далечински управувач,јажиња,торбичката и така натаму Компресор : водоотпорен,со CE/UL сертификат Гаранција : 18 месеци Приклучок : различни држави ,на различни напон и приклучок
Прикажи слики форма Клиенти :
Led светло за избор
Пакување & Испорака
Сертификат : најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Доза вашиот воздушниот компресор може да се користат во нашата земја?
A : Да,ние ќе се обезбеди воздушен компресор што се погодни за вашата земја моќ и приклучокот.
П : Што е со големина и боја?
A : големина и боја може да се менува во зависност од вашите барања или според големината во нашиот веб-сајт или нашиот каталог .
П : Може да дизајнира еден специјално?
A : Да,ве молиме да ни испрати детали и скица или слика на вашите барања и ние ќе ви цитирам нашите најдобри цени .
П : Како можам да се платат?
A : на Вашиот може да се плати за плаќање од страна на Western Union/Paypal / T/T и Сигурна Исплата и Трговија Осигурување.
П : Дали ви се нудат бесплатни примероци?
О : Кога ќе го поставите цел , ние ќе се врати на примерок такси назад.
Нашите Услуги
1.Ние сме Alibaba Оценуваат 6 години Злато Снабдувач.
2.Ние сме една фабрика производство на гумени фото кабина,гумени декорација осветлување, најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет, најдобра Услуга .
3. 100% КК инспекција Пред Shippment (Пред превозот,ние ќе ги испратите сликите или видео за да можете проверка.По превозот,ние ќе ви ја испратиме следење на број на вас).
4. CE/UL/RHOS наведени, competitve цена .
5.Повеќето inmortant,ние обезбеди брз одговор.Кога ќе примите вашата e-mail/message,ние може да одговори за вас, откако го видов тоа.
6.Ние обезбеди за испорака од страна на DHL,FEDEX и прозорци,сите изразат се врата до врата услуга.Исто така, поддршка на брод од страна на морето и од воздух.
Компанијата Информации
Гуангжу Yushan Гумени Производи Co., Ltd. се наоѓа во Shang Rao,Jiang Xi.Нашата компанија е основана во 2009 година,има 7 години професионално искуство во развој и производство на гумени сезонски украси, прослава или комерцијални гумени производи, кои се движат од партија,свадба,настан,Божиќ,ноќта на Вештерките и така натаму.
Нашиот тим Материјал
Друга земја различни plug Добредојдовте во мојата продавница :

Основни карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Материјал:
210D оксфорд ткаенина со стп слој
Број На Модел На:
гумени фото кабина
1 вратата големина:
2.16*0.88 m или прилагодено
боја:
внатре бела и црна надвор
LED СВЕТЛА:
LED лента на врвот и на дното
Додатоци:
компресор,далечински управувач,торбичката,нокти,јажиња,поправка платно
Воздушниот Компресор:
водоотпорен,со CE/UL сертификати
логото:
слободни се печати вашето лого
Гаранција:
3 Години
Материјал:
210D оксфорд ткаенина со стп слој
Употреба:
партија,свадба,настан и Божиќ
Приклучок и напон :
2.4*2.4*2.4 m (8*8*8ft)

Најдобри понуди