• Обновено
Безжична rear view camera паркинг сензор копија радар предупредување со аларм 4.3 инчен огледало дисплеј 4 сензори 2 во 1

Безжична rear view camera паркинг сензор копија радар предупредување со аларм 4.3 инчен огледало дисплеј 4 сензори 2 во 1

Rating 
DEN 4646.00
DEN 5956.80
-22 %

Залиха
Во магацинот.


Безжична rear view camera паркинг сензор копија радар предупредување со аларм 4.3 инчен огледало дисплеј 4 сензори 2 во 1
Карактеристики :
1.4.3 инчен дигитален екран и домаќин поврзете со безжичен линк,лесно да го инсталирате
2.Виси-тип CCD камера сонда, може да бидат сместени на задниот возило плоча
3.3 чекор се прикаже црвена,жолта и зелена паркинг предупредување линија, подобрување на паркинг безбедност,1.0-2.0 м,забавеност;0.6-1.0 m,најчесто;0-0.4 m : BI BI BI BI -
4.На сликата се одговори брзо кога ќе подршка.
5.Камерата и сондата се водоотпорен дизајн,со повеќе од 20000 пати живот,една година гаранција.
Параметри :
напон 9 DCV-15 DCV
Номинална напон 12 DCV
Моќ цена Max 2.5 W
Одговори растојание 0.4 м-2.0 m
Алармот растојание 0m-2.0 m
Display mode 4.3" дигитални TFT-LCD
Резолуција на екранот 480 RGB*272
Камерата Пиксели : 648*488 пиксели
Зрачат Фреквенција 2.4 G
Зрачи енергија 10mw
Answer : ___________________________ Note :
Сите слики се направени од вистински производи, но не се сигурни бои апсолутно ист како и стоката, бидејќи на различни материјали, снимање на животната средина, светлина, екранот и др. Ве молиме проверете ги пакет и изгледот на производи откако ќе ја прими пратката. Ве молиме контактирајте со нас ако постои било каква штета или квалитетот прашање.
Превозот :
1. Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по исплата потврда.
3. Како сезона, ќе биде потребно подолго време да се испорача.
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика на враќање и Клиент Сервис на :
1. Дефектни и оштетени производи ќе се нудат замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и бидете сигурни дека ќе добиете нашето враќање адреса, пред да се врати редот.
2. Осигурајте се врати стоката се во оригиналната состојба. Се врати превозот цена е да се плати од страна на купувачот.
3. Ние може да се плати на враќање превозот на трошоците, ако враќањето е резултат на нашата грешка.
За нас :
1. Ние сме искрени продавачот од Кина. Сите предмети се со добар квалитет и 100% сосема нов.
2. Нашите нормални бизнис час е Пон да Седна 8 AM да 6ЧАСОТ време во Кина. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
3. Ние ги цениме вашите повратни информации и се среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го направи за вас, ако можеме.

Основни карактеристики

Големина На Дисплеј:
4
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Англиски
Материјал Тип:
Пластични
Тип:
Невидливи
Име На Модел:
15071
Бренд Име:
MyHung
паркинг:
паркинг сензор
Автомобил Сензор:
паркинг сензор
паркинг систем:
Паркинг систем
Паркинг Сензор Систем:
обратен радар
паркинг сензори за автомобил:
паркинг радар
обратно паркинг сензор:
автомобил обратна радар
екранот паркинг:
радар паркинг
паркинг сензор систем:
автомобил обратна сензор
паркинг им помогне на сензори:
паркинг сензор 4
паркинг екранот:
led паркинг сензор

Најдобри понуди