• Обновено
2017 Зима и Есен Носат Висок Квалитет на Жените Parkas Зимски Јакни Outwear Жените Долги Палта

2017 Зима и Есен Носат Висок Квалитет на Жените Parkas Зимски Јакни Outwear Жените Долги Палта

Rating 
DEN 1403.00
DEN 1631.52
-14 %

Залиха
Во магацинот.


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме љубезно се напомене дека, подолу се Азиските големина, ве молиме погледнете на детални мерења во големина на маса, наместо да изберете од S/M/L само.
2. Големината табелата погоре се однесува на облека димензии, а НЕ на вашето тело мерења.
3. Ако вашиот мерења се случи да биде помеѓу две големини, ве молиме изберете следниот поголем.
4. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
5. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.3 инчи)
М : биста 94 см, рамо 37 см, ракави 65 cm, должината 71 cm,
L : биста 86 см, рамо 38 см, ракави 66 см, должина 72 см,
XL : биста 90 см, рамо 39 см, ракави 67cm, должина 73 cm,
XXL : биста 94 см, рамо 40 см, ракави 68 см, должина 74 см,
3 XL : биста 98cm, рамо 41 см, ракави 69cm, должина 75 cm,

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Бренд Име:
GRTXIN
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
WL15092104
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Spliced,Патентите
Тежина:
800g
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Функција:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Брз Сува
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен,
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Пополнување:
Бела патка надолу
Одредување На Содржина:
90%
Материјал:
Надолу

Најдобри понуди