• Обновено
Зимска Јакна Жените Долго Parkas 2017 Нови Atificial Крзно Јака Шапка Женски Надолу Памук Overcoat Дебели Плус Големина Грб

Зимска Јакна Жените Долго Parkas 2017 Нови Atificial Крзно Јака Шапка Женски Надолу Памук Overcoat Дебели Плус Големина Грб

Rating 
DEN 2888.00
DEN 3358.08
-14 %

Залиха
Во магацинот.


Драги Пријатели, овој продавница има различни модни стилови на фустани за жени
колку што се пациентот да се избере,
секогаш постои соодветен за вас!
Добри Вести : Купи 2 предмети или повеќе во нашата продавница во ЕДНА пратка,
ќе добиете една тајна ПОДАРОК или 1 УСД попуст !!!
(Pls ме потсети)
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.3 инчи)
XL : Рамо 41cm, Ракав 59cm, Биста 98cm, Должина 106cm,
XXL : Рамо 42cm, Ракав 60cm, Биста 102 cm, Должината 107cm,
3 XL : Рамо 43cm, Ракав 61cm, Биста 106cm, Должина 107cm,
4 XL : Рамо 44cm, Ракав 62cm, Биста 110cm, Должина 107cm,
5 XL : Рамо 46cm, Ракав 62cm, Биста 115cm, Должина 107cm,

Основни карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Бренд Име:
GRTXIN
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тежина:
1200g
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Spliced,Патентите
Број На Модел На:
WL15092008
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Функција:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Брз Сува
Сезоната:
Зима
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Пополнување:
Бела патка надолу
Одредување На Содржина:
90%
Материјал:
Надолу

Најдобри понуди