• Обновено
Луксузна Кожа Случај за iphone4 Флип Книга Стил Картичка Клип Покрие Случај За Apple iPhone 4G 4S Holster Стојат Паричникот Заштитник Торба

Луксузна Кожа Случај за iphone4 Флип Книга Стил Картичка Клип Покрие Случај За Apple iPhone 4G 4S Holster Стојат Паричникот Заштитник Торба

Rating 
DEN 136.00
DEN 170.40
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Најжешките ! Луксузна кожа случај за i Phone 4 G 4 S Флип торба Стил, Уникатен Дизајн : Направен од висок квалитет на СТП кожа Луксузни флип стил со МОДАТА
Мулти ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме наведете Боја(Број) и Квантитетот сакате по купувањето, или ние ќе го испрати по случаен избор.
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.

Основни карактеристики

Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
KENHONER
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Мало ПП Торба:
Yes
Боја:
8 бои
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4, iPhone 4s
Функција:
Паричникот Случај со Држачот + Фото Рамка
Материјал:
СТП Кожа+TPU(Силициум) се Покрие случај

Најдобри понуди