• Обновено
Паричникот Кожа Случај За Samsung Галакси Гранд ДУА i9082 Нео Плус i9060 Телефон Случаи со Стојат Држачот на Флип Стил Покрие Торба

Паричникот Кожа Случај За Samsung Галакси Гранд ДУА i9082 Нео Плус i9060 Телефон Случаи со Стојат Држачот на Флип Стил Покрие Торба

Rating 
DEN 186.00
DEN 232.80
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Паричникот Кожа Случај За Samsung Галакси Гранд ДУА i9082 Нео Плус i9060 Телефон Случаи со Стојат Држачот на Флип Стил Покрие Торба Опис на Производот>>
1. Модел : Совршено се вклопува за Samsung Галакси Гранд Дуа i9082 i9060
2. Материјал : Направен од Врвен Квалитет СТП Кожа.
3. Функција : Мат Кожа + Флип Стојат + Паричникот Картичка Слот + Фото Рамка + Магнетни Блиску
4. Функција : Голема заштитата на вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, и штети.
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Mobecaser
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
For Samsung Galaxy Grand Neo i9060
дизајн:
Бизнис,Обичен
Тип:
Паричникот Случај
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Мало ПП Торба:
Yes
Боја:
Црна, Беж, Сина, Сива, Зелена, Виолетова, Кафена, Роуз
Материјал:
Hight Квалитет На Кожа
Одговара:
За Samsung Галакси Гранд Дуа i9082

Најдобри понуди