• Обновено
Бесплатен Превозот 25yards се тркалаат топлина трансфер печатење шарени виножито сатен подароци кутија за пакување жичен работ лента

Бесплатен Превозот 25yards се тркалаат топлина трансфер печатење шарени виножито сатен подароци кутија за пакување жичен работ лента

Rating 
DEN 764.00
DEN 804.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Резервација.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
KLTRIBBON
Ширина:
1-1/2
Број На Модел На:
1066
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Ткаенина Тип:
Сатенски

Најдобри понуди