• Обновено
38MM X 25yards се тркалаат две тон обратна зелена/црвена сатен лента подароци кутија за пакување жичен работ лента N2242

38MM X 25yards се тркалаат две тон обратна зелена/црвена сатен лента подароци кутија за пакување жичен работ лента N2242

Rating 
DEN 764.00
DEN 804.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Резервација.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Број На Модел На:
2242
Бренд Име:
KLTRIBBON
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди