• Обновено
MUB - 3ml (500 КОМПЈУТЕРИ/Многу ) Пластични Спреј Шише Големо Парфем Шишиња Примерок Ампули Спреј Atomizer За Парфем Шишиња Atomizer

MUB - 3ml (500 КОМПЈУТЕРИ/Многу ) Пластични Спреј Шише Големо Парфем Шишиња Примерок Ампули Спреј Atomizer За Парфем Шишиња Atomizer

Rating 
DEN 3765.00
DEN 3963.36
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем/Aftershave/Шминка Смена во помал сад без да се земе целиот шише со вас
На патување суштински за мажите и жените Карактеристики :
Материјал : пластика пластични спреј шише
Спецификации :
Капацитет : 3 ml
Големина : 1.1 x 6,9 см
Нето тежина : 2.6 g
Боја : Случајни
тоа може да го користите насекаде Белешки
Како и сите големина прирачник за мерење,има 3 мм на отстапување, ве молиме не цел ако умот на ова!
Сите слика се земени во природна светлина.Но, боја може да бидат погодени од некои други елементи како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.
Ве молиме не цел ако умот на ова!
Руски Клиенти Внимание ве молам : приемникот мора да sreturned назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и Апсолутно не го остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
Ви благодариме.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PB002M
Бренд Име:
MUB
Големина:
3ml
Точка име :
3ml Спреј Шише Парфем Мини Примерок
Објектот:
Празни Пластични Парфем
Материјал:
Пластични
s_customized:
празни пластични шишиња
Големина:
3ml

Најдобри понуди