• Обновено
100ml/g Бела Пластична Цевка за Козметички Лосион за Чистење на Лицето Шишиња Рака Крем Путер Пакување Hosepipe Шишиња

100ml/g Бела Пластична Цевка за Козметички Лосион за Чистење на Лицето Шишиња Рака Крем Путер Пакување Hosepipe Шишиња

Rating 
DEN 1679.52

Залиха
Во магацинот.


Опис На Производот
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Капацитет : 100ml/g
Употреба : Да се спакуваат козметички чистење,рака павлака,путер и така натаму,
шишето е не-токсични,висок квалитет.
Слики покажуваат

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
100ml
Големина:
100ml

Најдобри понуди