• Обновено
Висок Квалитет 50мл Црна Пластика Козметички Шишиња 50gram Празни МИЛЕНИЧЕ Примерок Шише Со Алуминиум Завртка Капа 50pcs/многу Бесплатен Превозот

Висок Квалитет 50мл Црна Пластика Козметички Шишиња 50gram Празни МИЛЕНИЧЕ Примерок Шише Со Алуминиум Завртка Капа 50pcs/многу Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 1612.00
DEN 1896.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Висок Квалитет 50мл Црна Пластика Козметички Шишиња
50gram Празни МИЛЕНИЧЕ Примерок Шише Со Алуминиум Кап Завртки
50pcs/многу Бесплатен Превозот
Димензии : Дијаметар 37mm x Висина 75mm(шише)

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
pirlo пакување
Големина:
50cc PET
Број На Модел На:
50МЛ
боја:
Црна
Големина:
D37mm x H75mm

Најдобри понуди