• Обновено
10Pcs=5Pair Табани За Чевли Гел Влошки Заштитник За Потпетици Триење Нозе Грижа Алатки Педикир Масажа Силикони Insole Orthotics

10Pcs=5Pair Табани За Чевли Гел Влошки Заштитник За Потпетици Триење Нозе Грижа Алатки Педикир Масажа Силикони Insole Orthotics

Rating 
DEN 152.00
DEN 203.04
-25 %

Залиха
Во магацинот.


10 Pcs=5 Pair Табани За Чевли Гел Влошки Заштитник За Потпетици Триење Нозе Грижа Алатки Педикир Масажа Силикони Insole Orthotics
Карактеристики :
100% Сосема Нов и висок квалитет.
Заштитете го вашиот пета од триење.
Корисно кога вашите чевли е премногу голема.
Важна тема вратете им помогне да остане на места.
Пакетот Вклучува : 5 Пар Гел пета влошки
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.
Превозот :
1. Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност .
2. Ако вашата нарачка тежина е над 2.0 килограми, тоа ќе биде испорачуван EMS, кои само земаат 5-10 работни дена за да стигне до вас.
3. Ве молиме имајте во предвид различни земја има различни увоз & извоз на царинските давачки, ние не сме запознаени со вашата земја политика. Па ние не сме одговорни за било која такси се јавува за време на транспортот.
4. Ние сме, исто така, не се запознаени со вашата земја увозник политика. Значи, ако секоја ставка може да не бидат увезени во вашата земја или не е овластен за увоз на таков вид на предмети, ние нема да бидеме одговорни за било какви надоместоци, вклучувајќи ги врати превозот цена или царинска такса и др.
Повратни информации :
Вашиот коментар е многу важен за нашиот успех во бизнисот.
1. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5stars.
2. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да не остави негативни повратни информации итно. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви ги задоволи
Враќање :
Сите врати барања мора да биде во рок од 3 дена по пакет е падна надвор од превозникот, во Текот на 3 дена, не се враќа / наплата ќе бидат прифатени.
Позитивна повратна информација ќе биде автоматски да се остави на купувачот откако ќе го остави postive повратни информации на нашиот систем.
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што може да се случи.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Големина:
other
Тип:
Нога Печ
Број На Модел На:
FG12
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
PUTIMI

Најдобри понуди