• Обновено
50G црно стакло крем тегла со црна капа за око крем/серумски/коса, восок/суштината/крем/ноќен крем козметички пакување

50G црно стакло крем тегла со црна капа за око крем/серумски/коса, восок/суштината/крем/ноќен крем козметички пакување

Rating 
DEN 3237.60

Залиха
Во магацинот.


Точка бр : BDHL-50 FB
материјал : СТАКЛО
големина : 50 G
КОЛ 58.5 MM
47 MM ВИСИНА
ПЕЧАТЕЊЕ ОБЛАСТ : WXH : 184 MMX 23 MM

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
BDHL-50FB
Големина:
50G
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
50g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди