• Обновено
MUB - Топла Продажба 5ml 100PCS/Многу Мини Челик Топката УВ Стаклено Шише Парфем Празни Refillable напомна на Парфем Случај

MUB - Топла Продажба 5ml 100PCS/Многу Мини Челик Топката УВ Стаклено Шише Парфем Празни Refillable напомна на Парфем Случај

Rating 
DEN 2448.00

Залиха
Во магацинот.


Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем/Aftershave/Шминка
Смена во помал сад без да се земе целиот шише со вас
На патување суштински за мажите и жените
Карактеристики :
Материјал : ув шише + челик се тркалаат
Спецификации :
Капацитет : 5 ml
Големина : 1.2 x 12.5 cm
Нето тежина : 10.9 g
тоа може да го користите насекаде
Белешки
Како и сите големина прирачник за мерење,има 3 мм на отстапување, ве молиме не цел ако умот на ова!
Сите слика се земени во природна светлина.Но, боја може да бидат погодени од некои други елементи како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.
Ве молиме не цел ако умот на ова!
Руски Клиенти Внимание ве молам : приемникот мора да sreturned назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и Апсолутно не го остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
Ви благодариме.

Основни карактеристики

боја:
Златна, Црвена, Сина, Зелена, Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Бренд Име:
MUB
Број На Модел На:
B036Z
Точка име :
5ml Мини Челик Топката Refillable Шише Парфем
боја:
Виолетова , Розова , Црвена , Зелена , Сина , Златна
Is_customed:
Yes
Материјал:
Стаклено Шише и Челик Топка
Големина:
5ml

Најдобри понуди