• Обновено
30pcs 15ml 1/2OZ Матирано Стакло Парфем Ролери Шишиња Parfum Топката Ампули Преносни Празни Refillable примерок контејнер

30pcs 15ml 1/2OZ Матирано Стакло Парфем Ролери Шишиња Parfum Топката Ампули Преносни Празни Refillable примерок контејнер

Rating 
DEN 2040.00
DEN 2266.56
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.ако имате било какви барања, ве молиме контактирајте со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
15ml 1/2 OZ Матирано Стакло Парфем Ролери се Тркалаат на Шише Parfum Топката Ампули Преносни Празни Refillable примерок Шишиња 30pcs/Многу
Капацитет : 15ml, 15cc
Димензии : Висина 9.1 cm Diam 2.5 cm
Боја : Матирано шише со злато капа
Rollar : стакло глава топка

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
15ml
Големина:
15ml
боја:
Матирано
Капа:
Златен капак
Rollar:
Стакло глава топка

Најдобри понуди