• Обновено
1pc Јапонија Оригинални Реновирање Iginition Модули 19100-88363 Систем за Палење за Toyota Camry 2.2

1pc Јапонија Оригинални Реновирање Iginition Модули 19100-88363 Систем за Палење за Toyota Camry 2.2

Rating 
DEN 1681.00
DEN 2001.12
-16 %

Залиха
Во магацинот.


Име на производ : Палење модул
ОЕМ Бр. : 19100-88363
Калеми употреба за t oyota camry 2.2
Објектот состојба : реконструкција
Пакет метод : неутрален кутија
Место на потекло : Јапонија

Основни карактеристики

Тип:
Затворена Магнетно
Производителот Дел Број:
19100-88363
Палење Тип:
Двојно Цилиндар За Палење
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Осветленост Дел Број:
19100-88363
Бренд Име:
Кадир Koc
ОЕМ Бр.:
19100-88363
Модули за:
Toyota Camry 2.2
Место на Потекло:
Јапонија

Најдобри понуди